Επέτειος 28ης Οκτωβρίου 1940

Πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας η γιορτή για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940. Παράλληλα ορίστηκαν ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες για την παρέλαση, ενώ δόθηκαν τα αριστεία και βραβεία προόδου στους μαθητές για τις επιδόσεις τους κατά το σχολικό έτος 2018-2019. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμετείχαν στη γιορτή! Συγχαρητήρια στις φιλολόγους μας κα Χατζηχαραλάμπους και κα Τσιάνα που ήταν υπεύθυνοι της γιορτής. Συγχαρητήρια στην γυμνάστρια μας κα Σαμοΐλη που ήταν υπεύθυνη των χορών. Τέλος ευχαριστούμε τον μαθηματικό μας κ. Ασημακόπουλο για την τεχνική επιμέλεια της γιορτής.
Αισθανόμαστε όλοι περήφανοι για το έμψυχο διδακτικό και μαθητικό δυναμικό του σχολείου μας. Και του χρόνου!