Αγιασμός στο 1ο ΓΕΛ. Αγ. Παρασκευής

Σήμερα Τρίτη 11/9/2018 τελέστηκε ο καθιερωμένος αγιασμός στο σχολείο μας στον οποίο παραβρέθηκαν ο πρόεδρος του ΠΑΟΔΑΠ κ. Παπαμιχαήλ ως εκπρόσωπος του Δημάρχου, ο αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος κ. Σίδερης, ο πρώην Δήμαρχος και επικεφαλής της Δημοτικής Παράταξης «Αγία Παρασκευή η Πόλη μας» κ. Ζορμπάς, ο ανεξάρτητος δημοτικός σύμβουλος κ. Τσιαμπάς, ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Νέα Αρχή για την Αγία Παρασκευή» κ. Οικονόμου, ο οργανωτικός γραμματέας της δημοτικής παράταξης και πρώην δημοτικός σύμβουλος κ. Παπασπύρου, μέλη του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων του σχολείου (κ. Μπάρτζης, κ. Μοσχόβης, κ. Τριχάς), δραστήρια μέλη τοπικών οργανώσεων (κ. Σούλης και κ. Κόλλιας) και αρκετοί γονείς. Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου ευχόμαστε να έχουμε μια καλή σχολική χρονιά!