Αποτελέσματα

• Την Πέμπτη 6/6/2019 θα εκδοθούν τα αποτελέσματα των απολυτηρίων εξετάσεων της Γ΄τάξης. Οι έλεγχοι επίδοσης θα παραδίδονται από την Παρασκευή 7/6/2019 μετά τις 12.30, καθώς το σχολείο είναι εξεταστικό κέντρο Πανελλαδικών Εξετάσεων. Για τα απολυτήρια θα υπάρξει νέα ανακοίνωση.
  • Την Πέμπτη 13/6/2019 θα εκδοθούν τα αποτελέσματα των προαγωγικών εξετάσεων της Α’ και Β΄ τάξης. Οι έλεγχοι επίδοσης θα παραδίδονται από την Παρασκευή 14/6/2019 μετά τις 12.30, καθώς το σχολείο είναι εξεταστικό κέντρο Πανελλαδικών Εξετάσεων.
  • Οι εξετάσεις της ειδικής εξεταστικής περιόδου θα διενεργηθούν κατά το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Ιουνίου.Η έκδοση των αποτελεσμάτων, μετά την ειδική εξεταστική περίοδο του Ιουνίου και τις εξετάσεις των μαθητών/τριών που απουσίαζαν δικαιολογημένα από την εν λόγω εξεταστική, θα γίνει μέχρι την Τετάρτη 26 Ιουνίου 2019.
ΚοινοποίησηShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+