Επιλογή Ταξιδιωτικού Γραφείου για Μάλτα

Συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την πολυήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στη Μάλτα 54 μαθητών και 5 συνοδών καθηγητών στο πλαίσιο πολιτιστικών προγραμμάτων (18/09/2017-22/03/2017). Παρουσία των μελών της επιτροπής ανοίχτηκαν οι προσφορές των Ταξιδιωτικών Γραφείων. Όλες οι προσφορές κατατέθηκαν στην επιτροπή εμπρόθεσμα.

Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών μελέτησε διεξοδικά τις προσφορές με βάση όσα προβλέπονται στην υπ’ αριθμ. 129287/Γ2 απόφαση, όπως δημοσιεύεται στο υπ’ αριθμ. 2769/2-12-2011 ΦΕΚ (Εκδρομές – Μετακινήσεις μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας) και αποφάσισε να επιλέξει για την πραγματοποίηση της πολυήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Μάλτα, το ταξιδιωτικό γραφείο «TRAVEL FACTORY». Δείτε την προσφορά ΕΔΩ.

Το κόστος ανά μαθητή ανέρχεται στα  360 ευρώ χωρίς βαλίτσα και 380 ευρώ με βαλίτσα.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε και υπογράφτηκε ανάλογη πράξη στο βιβλίο πράξεων του Διευθυντή.

ΚοινοποίησηShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *