Επιλογή Ταξιδιωτικού Γραφείου για την εξαήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ’ τάξης στα Χανιά

Συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την εξαήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης του 1ου ΓΕΛ Αγίας Παρασκευής (1/12/2016-06/12/2016) με προορισμό τα Χανιά. Παρουσία των μελών της επιτροπής ανοίχτηκαν οι προσφορές των Ταξιδιωτικών Γραφείων. Όλες οι προσφορές κατατέθηκαν στην επιτροπή εμπρόθεσμα.

Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών μελέτησε διεξοδικά τις προσφορές με βάση όσα προβλέπονται στην υπ’ αριθμ. 129287/Γ2 απόφαση, όπως δημοσιεύεται στο υπ’ αριθμ. 2769/2-12-2011 ΦΕΚ (Εκδρομές – Μετακινήσεις μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας) και αποφάσισε να επιλέξει για την πραγματοποίηση της εξαήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄ τάξης του 1ου Λυκείου Αγίας Παρασκευής, το ταξιδιωτικό γραφείο «Happy days TRAVEL». Δείτε την προσφορά ΕΔΩ.

Το κόστος ανά μαθητή ανέρχεται στα  215 ευρώ. Για το λόγο αυτό συντάχθηκε και υπογράφτηκε ανάλογη πράξη στο βιβλίο πράξεων του Διευθυντή.
ΚοινοποίησηShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *