Διαγωνισμός Γρίφων, Μαθηματικών και Λογικής 2019

Σήμερα οι ομάδες μας δεν τα καταφέραν να περάσουν στον τελικό του διαγωνισμού. Αυτό που κατάφεραν όμως είναι να ενώσουν το παρελθόν, με το παρόν και το μέλλον αυτού του σχολείου! Συγχαρητήρια σε όλους!
Και του χρόνου! Αναμνηστική Φωτογραφία Όρθιοι από τα αριστερά προς τα δεξιά: Αλευρόπουλος Κώστας (απόφοιτος 2017), Γεωργούτσος Θάνος (απόφοιτος 2017), Ασημακόπουλος Χρήστος (καθηγητής μαθηματικών), Καλός Γιώργος (απόφοιτος 2018), Γεωργάκης Σπύρος (απόφοιτος 2018), Παίδαρος Πέτρος (μαθητής Α΄τάξης), Νικολόπουλος Δημήτρης (μαθητής Γ’ τάξης), Λιολίτσας Γιάννης (μαθητής Γ’ τάξης), Κοκαλάρας Γιώργος (μαθητής Α’ τάξης) Καθιστοί από αριστερά προς τα δεξιά: Βαλουξής Σπύρος (απόφοιτος 2017), Κουλάκος Αλέξανδρος (απόφοιτος 2018), Ροδοπούλου Νεφέλη (μαθήτρια Α’ τάξης)