13η Συνάντηση Μαθητικής Δημιουργίας του Δήμου Αγίας Παρασκευής

Η παρουσία του σχολείου μας στη 13η Συνάντηση Μαθητικής Δημιουργίας του Δήμου Αγίας Παρασκευής έριξε αυλαία απόψε με τη διασχολική θεατρική παράσταση BLACK OUT (συμμετείχαν μαθητές του 1ου και 4ου ΓΕ.Λ. Αγίας Παρασκευής) που διοργάνωσαν οι Σύλλογοι Γονέων των δύο σχολείων με την υποστήριξη του Δήμου Αγίας Παρασκευής. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές, στους Συλλόγους Γονέων και φυσικά στη θεατρολόγο του Δήμου κα Αθανασοπούλου. Και του χρόνου με υγεία. Διανομή: Νίκος Κοκκινιδης – Σταυριανη Ηλιοπούλου – Ειρήνη Τσιαρα – Σωσω Κυρμουτσελη – Βασιλικη Μοσχοβη – Ανδριάνα Σιλιντζιρη – Σταυρούλα Μπάμη – Φοίβη – Γαλάτεια Ταβουλαρη -Δημήτρης Καϊλιδης – Ελευθερία Ζαλοκωστα – Αγγελική Αμπατη – Δήμητρα Γαλανοπουλου – Κατερίνα Κιαφα. Σκηνοθεσία/ Μουσική : Σοφία Αθανασοπούλου Κοστούμια/ Σκηνικά: Σύλλογος γονέων 1ου & 4ου ΓΕΛ.