3o Πανελλαδικό βραβείο σε διαγωνισμό Οδικής Ασφάλειας

Το ΥΠΠΕΘ με το υπ’αριθμ. 82022/Δ7/18-5-2018 έγγραφό του μας ενημέρωσε ότι η συμμετοχή του σχολείου μας στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Ψηφιακής Δημιουργίας της Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης και του Ινστιτούτου Οδικής Ασφάλειας (Ι.Ο.ΑΣ.) «ΠΑΝΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ» «Οδική Ασφάλεια: Δικαίωμα Όλων!»

ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΕ με την 3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ στην κατηγορία ΣΠΟΤ.

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις της Εθνικής Βιβλιοθήκης της Ελλάδος στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος το πρωί της 1ης Ιουνίου.

Συγχαίρω τις μαθήτριες Ανδριάνα Σιλιντζίρη, Ξηραδάκη Άλκηστη, Παπαγεωργίου Διονυσία και το μαθητή Σέχου Μάριο για την προσπάθειά τους.

Υπεύθυνος καθηγητής: Μπαλάσκας Αθανάσιος

Η δημιουργία των παιδιών θα προβληθεί από την τηλεόραση της ΕΡΤ, τα ψηφιακά περιβάλλοντα της Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης και από την επίσημη ιστοσελίδα του Ινστιτούτου Οδικής Ασφάλειας (Ι.Ο.ΑΣ.) «ΠΑΝΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ». Για το λόγο αυτό δεν μπορούμε να την προβάλουμε αυτήν την στιγμή.