Κατάκτηση πρωταθλήματος ποδοσφαίρου αγοριών της Β΄Αθήνας.

Μόνο μία λέξη ταιριάζει για αυτήν την ομάδα! ΨΥΧΗ! Απέναντι σε έναν δύσκολο αντίπαλο (4ο ΓΕ.Λ. Χαλανδρίου) και σε κακές καιρικές συνθήκες η ομάδα μας κατέκτησε το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου αγοριών της Β΄Αθήνας κάνοντας περήφανους μαθητές, καθηγητές, γονείς και δημότες της Αγίας Παρασκευής (4-5 στα πέναλτι). Την ομάδα μας ενίσχυσαν 74 μαθητές του σχολείου μαζί με τους συνοδούς καθηγητές (Μποζινάκη Νικόλαο, Ασημακόπουλο Χρήστο, Ζαχαρίου Σταύρο, Βασιλείου Παρασκευά, Σαράντο Δημήτριο, Μανδράκου Γεωργία, Ντελκή Μαρία,Τσακατουρα Χρήστο). Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και σε όσους συνέβαλαν με τον τρόπο τους σε αυτήν την επιτυχία. Καλή συνέχεια στη Β’ Φ’αση (πανελλήνιο πρωτάθλημα)!
Ομάδα Ποδοσφαίρου: 1-Γιναννόγλου Γεώργιος 2-Κατσάρας Σπυρίδων 3-Κοντόπουλος Θεόδωρος 4-Κούτσιας Γεώργιος 5-Κούτσιας Αλέξιος 6-Κυριακόπουλος Άγγελος 7-Λιόντος Σωκράτης 8-Μούστος Μάρκος 9-Μπερτζελέτος Σωτήριος 10-Μπιλάλης Ιωάννης 11-Παίδαρος Πέτρος 12-Παπαδούλης Νικόλαος 13-Πορφυρόπουλος Ιωάννης 14-Σαράντος Μάριος 15-Σιδηρόγλου Ιωάννης 16-Χαρλαύτης Απόστολος 17-Χουτόπουλος Βασίλειος Συνοδός ομάδας: κ. Αναστασίου Αθανάσιος (Διευθυντής)