Η Χριστουγεννιάτικη γιορτή και το bazaar του σχολείου μας.

Χειροποίητα βραχιόλια, σκουλαρίκια, κολιέ, γούρια, Χριστουγεννιάτικες κάρτες, ημερολόγια, καινούργια βιβλία προσφορά του κ. Ανδρέα Καρτάκη, χειροποίητες δημιουργίες προσφορά της κας Ελένης Μπιλιάνη, σπιτικά τρουφάκια, μπισκότα, κουλουράκια, σοκολατόπιτα και διάφορα καινούργια βιβλία προσφορά ανώνυμης φίλης, ήταν μερικά από τα αντικείμενα που πωλήθηκαν προκειμένου τα έσοδα να δοθούν σε φιλανθρωπικούς σκοπούς.
Στη συνέχεια η χορωδία του σχολείου μας επισκέφτηκε τη Στέγη Γερόντων “Άγιος Νεκτάριος” όπου παρέδωσε τρόφιμα που συγκεντρώθηκαν τις προηγούμενες ημέρες και τραγούδησε τα χριστουγεννιάτικα κάλαντα. Ευχαριστούμε τους μαθητές μας, το Σύλλογο Γονέων του Σχολείου (κα Μούρσα, κα Κοντού, κα Βαρθολομαίου, κα Μερτζάνη, κ. Μοσχόβη κλπ) και τις καθηγήτριες μας κα Τσιάνα και κα Χαρμπή για την οργάνωση και την πολύτιμη βοήθειά τους. Χρόνια Πολλά σε όλους με υγεία και ευτυχία!