Πρώτο βραβείο σε διαγωνισμό του 2ου ΠΕΚΕΣ

Νομίζαμε ότι είχαμε τελειώσει για φέτος με τις διακρίσεις του σχολείου μας, αλλά η μαθήτριά μας Αργυρώ Ναλμπάνη μας διέψευσε πανηγυρικά κατακτώντας το πρώτο βραβείο στον 2ο μαθητικό διαγωνισμό αφίσας του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής με θέμα «Σχεδιάζω μια διαφήμιση -Προβάλλοντας έναν τουριστικό προορισμό της χώρας μας-Δημιουργία αφίσας». Στον συγκεκριμένο διαγωνισμό οι μαθητές/τριες έπρεπε να χρησιμοποιήσουν ιδιαίτερες τεχνικές προδιαγραφές προκειμένου να αναδείξουν τη διαφήμιση-αφίσα και σε καλλιτεχνικό προϊόν. Πολλές ευχαριστίες για την απονομή του 1ου βραβείου στην επιστημονική επιτροπή του διαγωνισμού και συγκεκριμένα στην κα Ταβουλάρη Ζαχαρούλα, Αναπληρώτρια Οργανωτική Συντονίστρια του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής, στην κα Μακρή Δήμητρα, ΣΕΕ ΠΕ80 Οικονομίας, του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής και στον κ. Φατσέα Παναγιώτη, ΣΕΕ ΠΕ89 Εφαρμοσμένων Τεχνών του 6ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής. Συγχαρητήρια στην Αργυρώ και στην υπεύθυνη καθηγήτρια κυρία Χαντζιάρα Αικατερίνη ΠΕ80-Οικονομολόγος.