Αλλαγή διαχειριστή ψηφιακών μέσων

Σας ενημερώνω ότι από την 1η Ιουλίου 2023 την σκυτάλη ανανέωσης και συντήρησης των ψηφιακών μέσων προβολής του σχολείου (επίσημη ιστοσελίδα, κανάλι YouTube, ομάδα fb, σελίδα fb), παίρνουν οι εκπαιδευτικοί κύριος Ασημακόπουλος και κύριος Σαραντόπουλος. Θέλω να σας ευχαριστήσω για τον απόλυτο σεβασμό που δείξατε τα προηγούμενα οκτώ χρόνια στους κανόνες λειτουργίας όλων των ψηφιακών μέσων. Θέλω να σας ευχαριστήσω για την μεγάλη επισκεψιμότητα της ιστοσελίδας του σχολείου, γεγονός που αποδεικνύει ότι ο στόχος της καθημερινής ενημέρωσης των γονέων/μαθητών/εκπαιδευτικών και της διάχυσης καλών πρακτικών επετεύχθη. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι το σχολείο μας ήταν το πρώτο της περιοχής που μπήκε σε αυτήν την λογική ενημέρωσης και διάχυσης και ακολούθησαν όλα τα υπόλοιπα Λύκεια. Δεν θα ξεχάσω την 6η Πανελλαδική θέση που κέρδισε το σχολείο μας στον διαγωνισμό Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών ιστοτόπων, όπως και τη μεγάλη συνεισφορά των ψηφιακών μέσων στην παιδαγωγική διαδικασία την εποχή της πανδημίας.
Καλό καλοκαίρι λοιπόν με υγεία σε όλους/όλες.
Ο διαχειριστής
Μπαλάσκας Αθανάσιος