Τελετή Αποφοίτησης 1ου ΓΕΛ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2018

Σήμερα πραγματοποιήθηκε η γιορτή αποφοίτησης των μαθητών μας στο χώρο του σχολείου. Την εκδήλωση παρακολούθησαν οι καθηγητές και η Διοίκηση του σχολείου και πλήθος κόσμου, ενώ μας τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής κ. Σταθόπουλος, ο αντιδήμαρχος Παιδείας κ. Γκόνης, ο Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής κ. Τραυλός, ο δημοτικός σύμβουλος κ. Τσιαμπάς, ο υποψήφιος δήμαρχος κ. Οικονόμου, η Πρόεδρος της Ένωσης Γονέων κα Χατζοπούλου, το μέλος του ΔΣ του ΠΑΟΔΑΠ κα Ριζκ-Καρακατσάνη και το μέλος της ένωσης Γονέων κ. Νεκταρίδης. Ευχαριστούμε θερμά την πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου κα Μπιλιάνη καθώς και όλα τα μέλη του Συλλόγου για την άρτια διοργάνωση της γιορτής. Ευχόμαστε στους μαθητές μας υγεία και τύχη στην μετέπειτα πορεία τους.