ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ

Σήμερα Τετάρτη 18-10-23 το σχολείο μας παρέλαβε 14 διαδραστικούς πίνακες, οι οποίοι θα ενσωματωθούν στην εκπαιδευτική διαδικασία στο πλαίσιο του έργου «SUB.3 Προμήθεια και εγκατάσταση διαδραστικών συστημάτων μάθησης – Δράση 16676».

Ολοκληρώνεται η προσπάθεια αναβάθμισης της υλικοτεχνικής υποδομής του σχολείου που ξεκίνησε με τις προσπάθειες τις προηγούμενης Διεύθυνσης του σχολείου. Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε τον κ. Αθανάσιο Μπαλάσκα νυν Διευθυντή του 1ου ΕΠΑΛ Αγίας Παρασκευής για την συμβολή του στην επίτευξη του σχεδίου αυτού. Ενα μεγάλο ευχαριστώ επίσης στον κ. Αναστασίου που στήριζε κάθε πρωτοβουλία με στόχο την πρόοδο! Και βέβαια αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κ. Αναστασίου που πάντα στήριζε κάθε πρωτοβουλία με στόχο την πρόοδο!