Ενημερωτική συνάντηση Διεύθυνσης και Συλλόγου Διδασκόντων με τους γονείς και κηδεμόνες.

Η εικόνα της κατάμεστης αίθουσας εκδηλώσεων  το βράδυ της Τρίτης 9/10/2018 μας γεμίζει αισιοδοξία για ακόμα καλύτερες ημέρες για το Σχολείο μας. Η εντυπωσιακή προσέλευση σχεδόν όλων των γονέων, υπήρξε πρωτόγνωρη και συγκινητική, αποδίδοντας την εμπιστοσύνη των γονέων και κηδεμόνων, στην σοβαρή και υπεύθυνη δουλειά που γίνεται στο Σχολείο από όλους . Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχαριστούν θερμά όλους τους γονείς και κηδεμόνες που παρευρέθηκαν στην σημερινή απογευματινή ενημερωτική συνάντηση. Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και ο Δήμος αποτελούν μια οικογένεια με αποκλειστικό σκοπό το καλύτερο για τα παιδιά μας!