Ομάδες σχολείων για ψυχολόγους

Πολύ σύντομα θα τοποθετηθεί ψυχολόγος στο σχολείο μας καθώς εκδόθηκε το σχετικό ΦΕΚ για τον καθορισμό των ομάδων λειτουργίας για το σχολικό έτος 2022-2023. Σύμφωνα με αυτό:
Καθορίζουμε τις ομάδες σχολικών μονάδων Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις οποίες ασκούν καθήκοντα μέλη Ε.Ε.Π. του κλάδου ΠΕ23-Ψυχολόγων και του κλάδου ΠΕ30-Κοινωνικών Λειτουργών, για το σχολικό έτος 2022-2023, σύμφωνα με τον πίνακα του Παραρτήματος. Η κάλυψη των ανωτέρω θέσεων θα πραγματοποιηθεί με πρόσληψη μελών Ε.Ε.Π. από τους πίνακες κατάταξης του ΑΣΕΠ υποψηφίων μελών Ε.Ε.Π. του κλάδου ΠΕ23- Ψυχολόγων και του κλάδου ΠΕ30-Κοινωνικών Λειτουργών.
Ομάδα 1: 1ο ΓΕΛ ΠΑΠΑΓΟΥ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ, 2ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ, 1ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ