Αποτελέσματα μαθητικών εκλογών

• Σύμφωνα με την καταμέτρηση της εφορευτικής επιτροπής τα αποτελέσματα κατά φθίνουσα σειρά ψήφων για την ανάδειξη του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του σχολείου μας είναι τα ακόλουθα.
  • 1. ΒΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 2. ΞΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ)  4. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 5. ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 7. ΚΟΥΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 8. ΣΙΛΙΝΤΖΙΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 9. ΓΛΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 10. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 11. ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 12. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 13. ΘΑΜΠΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 14. ΜΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 15. ΚΡΙΣΙΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ) 16. ΣΔΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ) 17. ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ) 18. ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ)
  • Την Τετάρτη 27-09-2017 σε αίθουσα του 1ου ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής συνεδρίασαν οι δεκαπέντε μαθητές και μαθήτριες που εκλέχτηκαν στο 15μελές μαθητικό συμβούλιο και συγκροτήθηκαν σε σώμα ως εξής:
  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ.
  • ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΞΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.
  • ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.
Τους ευχόμαστε καλή και αποδοτική θητεία.